Cytat:
|
Tak na marginesie,Która z polskich stacji telewizyjnych będzie pokazywać w tym sezonie mecze rund kwalifikacyjnych Ligi Europy i Ligi Mistrzów?
|
Wszystko zależy od klubów, to one posiadają prawa do transmisji swoich spotkań w rundach eliminacyjnych i mogą je odsprzedać komu chcą. Jednak odkąd TVP dała sobie z tym spokój to wątpię czy ktoś kupi mecze ze wcześniejszych rund z mało atrakcyjnymi rywalami. Gdy ktoś trafi na jakiś bardziej medialny klub z zachodu to Polsat lub N'ka pewnie zgarną te mecze.