Colin napisał(a):

|
W kontekście Głowackiego nie chodzi o Lecha nie dlatego że nie jest spadkobiercą WKP Lech Poznań ale nawet dlatego, że od czasu transferu z Głowy z Poznania do Krakowa minęło już tyle czasu, że conajmniej raz Głowa już swój kontrakt z Wisłą renegocjował (przedłużał) i wtedy wszelkie ewentualne klauzule czy % od następnego transferu dla Lecha przepadają. Tak samo będzie z Uche. Jeśli ten przedłuży swój kontrakt z Almerią to automatycznie ważność straci % od następnego transferu dla Wisły.
|
przeciez takie szczegoly to miedzy sobą w umowie kluby zawierają, kontrakt zawodnika jest jego indywidualną sprawą