murray napisał(a):

Obecny Lech chyba nie może, bo nie jest prawnym spadkobiercą WKP Lech Poznań.
Co do Uche, to nie wiem, czy jakiś zawodnik przeszedł z Almerii do Londynu (bo mówi się o Fulham).
Zaś z Dormundu do Sewilli przeszedł Odonkor, tyle, że do Betisu. Ale miasto to samo
P.S. Z Dortmundu do Santander jest 1600 km.
|
W kontekście Głowackiego nie chodzi o Lecha nie dlatego że nie jest spadkobiercą WKP Lech Poznań ale nawet dlatego, że od czasu transferu z Głowy z Poznania do Krakowa minęło już tyle czasu, że conajmniej raz Głowa już swój kontrakt z Wisłą renegocjował (przedłużał) i wtedy wszelkie ewentualne klauzule czy % od następnego transferu dla Lecha przepadają. Tak samo będzie z Uche. Jeśli ten przedłuży swój kontrakt z Almerią to automatycznie ważność straci % od następnego transferu dla Wisły.