Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2073
Stary 18.05.2010, 19:39
Ciekawe po ile bedą bilety na nowy stadion Wisły, bo Filipiak juz zapowiada ,że bilety u nich beda po 10 zl zeby zapelnic caly stadion . U nas stadion jeszcze wiekszy ,a jakos mi sie nie chce wierzyc ze bilety beda tak tanio
Odpowiedz cytując