18.00: Żywioł zagraża osiedlu Podwawelskiemu. Jak poinformowała nas czytelniczka, woda wdziera się od dwóch stron: ronda Grunwaldzkiego i płynie ul. Wierzbową oraz od strony hotelu Forum. W rejonie tym wylewa również na dawne wyrobisko rzeka Wilga. - Mam nadzieję, że nie zostaniemy odcięci od świata - pisze nam Renata.
wiadomość z
http://www.mmkrakow.pl/9219/2010/5/1...?category=news