Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
smok55
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
2444
18.05.2010, 17:23
Są już jakieś informacje na temat transmisji meczów Wisły i innych polskich klubów w eliminacjach LE? Fazę zasadniczą nadal posiada tv polsat a jak będzie z eliminacjami podobnie jak w tamtym roku?
smok55
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do smok55
Znajdź inne posty napisane przez smok55