Wyświetl pojedynczy post
smok55
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2444
Stary 18.05.2010, 17:23
Są już jakieś informacje na temat transmisji meczów Wisły i innych polskich klubów w eliminacjach LE? Fazę zasadniczą nadal posiada tv polsat a jak będzie z eliminacjami podobnie jak w tamtym roku?
Odpowiedz cytując