Wojtas napisał(a):

no ale widzisz
samo stworzenie takie bazy tez od razu nie da ci od razu takiego drugiego Kosowskiego.
"wyprodukowanie" ze tak to ujme,takich zawodnikow to proces obliczony na dluzszy okres.
tymczasem u nas jest takie cisnienie na wynik ze kibice po remisie wyzywaja pilkarzy i trenera,wiec jak nawet po takim szczegole widac w Wisle wszytsko jest robione na żywca...i dlatego tak to wyglada.
|
Mowisz tak jakbysmy nie mieli mlodzikow tylko razem z budowa bazy treningowej sciagamy do siebie mlodzikow. A cale roczniki to co? Pies? Wystarczy ich tylko wrzucic na boisko dac gale niech za nia biegaja w porzadnych warunkach. Umiejetnosci same za tym przyjda.