Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 18.05.2010, 17:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
no ale widzisz

samo stworzenie takie bazy tez od razu nie da ci od razu takiego drugiego Kosowskiego.

"wyprodukowanie" ze tak to ujme,takich zawodnikow to proces obliczony na dluzszy okres.

tymczasem u nas jest takie cisnienie na wynik ze kibice po remisie wyzywaja pilkarzy i trenera,wiec jak nawet po takim szczegole widac w Wisle wszytsko jest robione na żywca...i dlatego tak to wyglada.
Mowisz tak jakbysmy nie mieli mlodzikow tylko razem z budowa bazy treningowej sciagamy do siebie mlodzikow. A cale roczniki to co? Pies? Wystarczy ich tylko wrzucic na boisko dac gale niech za nia biegaja w porzadnych warunkach. Umiejetnosci same za tym przyjda.
Odpowiedz cytując