Kamyk napisał(a):

Czy ktoś interesuje się archeologią?
Jeśli tak to ogromna prośba, jakby ktoś miał jakieś informację o znaleziskach archeologicznych w Pudliszkach to byłbym wdzięczny. Nic na google nie moge znaleźć.
|
Jeśli chodzi Ci o znalezisko pt ekshumacja żołnierzy wermachtu to prosze
http://www.krobia.pl/index.php?optio...=876&Itemid=82
A. Prinke, Pudliszki, gm. Krobia, woj. leszczyńskie. Stanowisko 6,
Informator Archeologiczny. Badania 1977, Warszawa 1978, s. 242-243.