Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16182
Stary 18.05.2010, 15:03
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
To już pewne na 100%? Bardziej by pasowało to F lub E :(

Czy jest choć wiadoma jakaś data wystawienie cennika biletów/ karnetów na sezon 2010/11 ?
Spokojnie czekajmy jak bedą znane ceny karnetów/biletów to sie zapewne dowiemy o tym pierwsi
a czy sektor dopingujący pozostanie na starym D pewnie tak ale osoby które to "kontrolują" powiadomią Nas o ewentualnych zmianach . Lecz zapewne zostaniemy na starym D po pierwsze za blisko sektoraq gości po drugie prawie 9tys fanatycznie dopingujących na E F czy to byloby mozliwe
Odpowiedz cytując