MłodePokolenie napisał(a):

To już pewne na 100%? Bardziej by pasowało to F lub E :(
Czy jest choć wiadoma jakaś data wystawienie cennika biletów/ karnetów na sezon 2010/11 ?
|
Spokojnie czekajmy jak bedą znane ceny karnetów/biletów to sie zapewne dowiemy o tym pierwsi

a czy sektor dopingujący pozostanie na starym D

pewnie tak ale osoby które to "kontrolują" powiadomią Nas o ewentualnych zmianach . Lecz zapewne zostaniemy na starym D po pierwsze za blisko sektoraq gości po drugie prawie 9tys fanatycznie dopingujących na E F czy to byloby mozliwe
