Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16176
Stary 18.05.2010, 14:41
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly

Na nowym stadionie, sektorem kibicowskim będzie jaki sektor? F czy E?
Sektorem kibicowskim bedzie sektor D.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując