Ciekawy wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w dzisiejszej rzepie utrzymany w tonie pojednania.JK w samokrytyce przyznaje iż powiedział w życiu "kilka niepotrzebnych słów"(a propo ZOMO).
Ze spraw merytorycznych Kaczyński słusznie stoi cały czas na stanowisku iż służba zdrowie powinna być państwowa a nie prywatna nastawiona na zysk.
Ponadto godzi się na debate przed I turą z Komorowskim jeśli będzie merytoryczna.
http://www.rp.pl/artykul/16,481163_K...wmy_IV_RP.html