Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6987
Stary 18.05.2010, 14:23
Ciekawy wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w dzisiejszej rzepie utrzymany w tonie pojednania.JK w samokrytyce przyznaje iż powiedział w życiu "kilka niepotrzebnych słów"(a propo ZOMO).

Ze spraw merytorycznych Kaczyński słusznie stoi cały czas na stanowisku iż służba zdrowie powinna być państwowa a nie prywatna nastawiona na zysk.

Ponadto godzi się na debate przed I turą z Komorowskim jeśli będzie merytoryczna.

http://www.rp.pl/artykul/16,481163_K...wmy_IV_RP.html
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.