Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
9721
18.05.2010, 13:51
No tak powoli biorą sie za daszek
A tu jeszcze cos z oficjialnej, na razie opis.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ez_na_budowie/
PS: i jeszcze zdjecia
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bez_przeszkod/
Ostatnio edytowane przez Donki : 18.05.2010 o godz. 14:39.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki