Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9721
Stary 18.05.2010, 13:51
No tak powoli biorą sie za daszek
A tu jeszcze cos z oficjialnej, na razie opis.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ez_na_budowie/

PS: i jeszcze zdjecia http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bez_przeszkod/
Ostatnio edytowane przez Donki : 18.05.2010 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując