Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5075
Stary 18.05.2010, 13:06
Gdybym był dyrektorem sportowym Wisły postarałbym się o taką kadrę na przyszły sezon.



Na czerwono ci, którzy pojawiają się w spekulacjach prasowych, na niebiesko s-f.
Pozbywamy się Juszczyka, Jopa, Alvareza, Łobodzińskiego, Kirma, Jirsaka i Hristova.
A w ich miejsce Onyszko, Kowalski (powrót), Kosowski, Grosicki i Nowak.
Jeszcze tylko darmowy prawy obrońca, którego załatwi nam z Brazylii Cleber i jakiś przyzwoity zmiennik dla Garguły od Kapki.

I miażdżymy tą ligę, a w pucharach dochodzimy daleko jak nigdy dotąd. Była by rzeź.
Oczywiście pod warunkiem, żę nie połamią się znowu Guła, Nowak, Brożek, Boguski, Ba i kilku innych i o ile starczyłoby ojro na Grosika.

Trenerem oczywiście Heniu.
Odpowiedz cytując