Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.05.2010, 12:30
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ja mieszkam pod Krakowem i wodę też mam ze studni, ale teraz przełączyłem na wodociąg, bo napływająca woda zanieczyszcza tę ze studni. Radzę uważać ze swoim źródełkiem
Toś mnie uspokoił. idę kupić wodę do sklepu spekulacyjnie, jakby co to się ją sprzeda. Jeszcze mi tu OSP napiernicza non stop,czuje się jakby miał być koniec świata.


W zalewanie prewencyjne jakiś siosek bym specjalnie nie wierzył,chodż odkąd samolot w Smoleńsku spadł to..... Niemniej nie ma co wzbudzać paniki ,niepotrzebnie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując