piotrekwrd napisał(a):

? to ja oglądałem chyba nie te mecze...
|
Biorąc pod uwagę, że nie grał w piłke chyba 2 lata i z marszu wszedł do drużyny to jego gra chyba nie jest słaba prawda?
Mielcarskiemu coś odbiło i w meczu z Odrą cały czas jęczął jaki to Issa jest mało kreatywny i wogóle.
Gębe zamknął dopiero jak Ba świetną piłką uruchomił Singlara...
Mecz w Bytomiu i udział przy wszystkich bramkach. Jedno zagranie przy bramce Sobola w Gliwicach i 3/4 tego forum okrzykneło go geniuszem.
Przepracuje kolejny okres przygotowawczy, wyeliminuje albo ograniczy ten denerwujący nawyk przewracania się w starciach z rywalami i mamy kompletnego środkowego pomocnika.
Ma gość spokój, spryt, wyobraźnie i technikę, których brakuje Sobolowi, Diazowi i Jirsakowi.
Jeżeli klub z niego zrezygnuje to będzie to dla mnie tak samo debilna decyzja jak wymiana Kosy na Łobo.