Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22855
Stary 18.05.2010, 12:27
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
? to ja oglądałem chyba nie te mecze...
Biorąc pod uwagę, że nie grał w piłke chyba 2 lata i z marszu wszedł do drużyny to jego gra chyba nie jest słaba prawda?

Mielcarskiemu coś odbiło i w meczu z Odrą cały czas jęczął jaki to Issa jest mało kreatywny i wogóle.
Gębe zamknął dopiero jak Ba świetną piłką uruchomił Singlara...

Mecz w Bytomiu i udział przy wszystkich bramkach. Jedno zagranie przy bramce Sobola w Gliwicach i 3/4 tego forum okrzykneło go geniuszem.

Przepracuje kolejny okres przygotowawczy, wyeliminuje albo ograniczy ten denerwujący nawyk przewracania się w starciach z rywalami i mamy kompletnego środkowego pomocnika.
Ma gość spokój, spryt, wyobraźnie i technikę, których brakuje Sobolowi, Diazowi i Jirsakowi.

Jeżeli klub z niego zrezygnuje to będzie to dla mnie tak samo debilna decyzja jak wymiana Kosy na Łobo.
Odpowiedz cytując