a11 napisał(a):

|
wie ktoś czy jest jakieś zagrożenie że stanie się coś złego ze zbiornikiem w Myślenicach, który dostarcza wodę pitną dla Krakowa. Innymi słowy czy jest jakieś zagrożenie że w Krakowie nie będzie wody
|
Woda będzie, ale nie wiadomo, czy będzie się nadawała do spożycia (nawet po przegotowaniu), więc lepiej się ubezpieczyć w jakiś zapas mineralnej, czy źródlanej...