Wyświetl pojedynczy post
Agar
Junior Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Lubuskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5072
Stary 18.05.2010, 08:30
W tym roku mija 10 lat od meczu z Realem Saragossa. Po obejrzeniu tego meczu zostałem kibicem Wisły Proponuję więc powrót Żurawskiego i Frankowskiego. Do tego Kosowski, Szymkowiak i Uche Jak dołożymy tą piątkę do obecnego składu to będzie Dream Team
Odpowiedz cytując