Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Agar
Junior Member
Od: 05.2010
Skąd: Lubuskie
Offline
#
5072
18.05.2010, 08:30
W tym roku mija 10 lat od meczu z Realem Saragossa. Po obejrzeniu tego meczu zostałem kibicem Wisły
Proponuję więc powrót Żurawskiego i Frankowskiego. Do tego Kosowski, Szymkowiak i Uche
Jak dołożymy tą piątkę do obecnego składu to będzie Dream Team
Agar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agar
Znajdź inne posty napisane przez Agar