Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6981
Stary 18.05.2010, 03:01
Ale zwróc uwage, że przyszedł czas na przepraszam za ZOMO i pare innych spraw. Nie wydaje mi sie by nadszedł moment na przepraszam za bydło, nekrofilię, psychopatów z charyzmą czy 'jakby prezydent chcial to by oddal do TK ustawę o IPN'.

Chociaż oczywiscie mozna zawsze napisać - oczywiscie tylko wobec jednej strony - ze bylo to koniunkturalne przepraszam.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011