wolfy napisał(a):

Widziałem.
Gdybym chciał się zniżyć do poziomu przeciętnego zwolennika PO, to pewnie zacząłbym insynuować, że AKTOR (hi, Mareq!) wziął pieniądze za poparcie. Ale się nie zniżę, tym bardziej że zwolennicy PO nie głosują na Bronisława Komorowskiego. Głosują na Kandydata PO. A czy ma na imię Bronisław, czy Władysław, czy Józef - to już bez jakiegokolwiek znaczenia.
|
Powiedz mi proszę jaki jest poziom przeciętnego zwolennika PO
hmm a na kogo będą głosować zwolennicy innych partii np PIS rozumiem że na kandydatów przeciwników ... no tak przecież to demokracja