Widziałem.
Gdybym chciał się zniżyć do poziomu przeciętnego zwolennika PO, to pewnie zacząłbym insynuować, że AKTOR (
hi, Mareq!) wziął pieniądze za poparcie. Ale się nie zniżę, tym bardziej że zwolennicy PO nie głosują na Bronisława Komorowskiego. Głosują na Kandydata PO. A czy ma na imię Bronisław, czy Władysław, czy Józef - to już bez jakiegokolwiek znaczenia.