Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6974
Stary 17.05.2010, 22:45
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze taki maleńki bonus dotyczący tegoż "komitetu" i świadomości politycznej jednego z jego członków, czy też raczej wiedzy o danych osobowych kandydata, którego popierają
http://www.youtube.com/watch?v=leSWHcWm314
Szanownemu aktorowi życzę coby przy skreślaniu krzyżyka był równie dokładny

ale co tam, czy to ważne jak ma na imię, przecież GieWu pisze, że porządny gość...
Widziałem.
Gdybym chciał się zniżyć do poziomu przeciętnego zwolennika PO, to pewnie zacząłbym insynuować, że AKTOR (hi, Mareq!) wziął pieniądze za poparcie. Ale się nie zniżę, tym bardziej że zwolennicy PO nie głosują na Bronisława Komorowskiego. Głosują na Kandydata PO. A czy ma na imię Bronisław, czy Władysław, czy Józef - to już bez jakiegokolwiek znaczenia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!