Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
Od: 10.2009
Offline
#
22843
17.05.2010, 22:11
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...zonsporu_.html
hmm... jakos w to nie wierze... jak odejdzie Glowa i Pietia, to nam sie posypie obrona
blank_screen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blank_screen
Znajdź inne posty napisane przez blank_screen