Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
16160
17.05.2010, 21:31
DominoForza
napisał(a):
no wieczor sie zbliza to trzeba drukowac ;p
http://c.wrzuta.pl/wi3740/1d58624f00...%%010%v7%08%40
dzięki wielkie
muszę tylko to przerobić bo to nie jest moja żona ;D a z takim błędem to mogę tylko pomarzyć o piwku
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz