Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
16157
17.05.2010, 20:36
Witajcie. Kiedyś było coś takiego jak podanie do kobiety o możliwość wypicia piwa z kumplami... czy coś podobnego. Ma ktoś? Pilne !
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz