Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 17.05.2010, 19:40
No u mnie niestety wiosna znacznie gorsza - podobnie jak u naszych piłkarzy i spadłem poza dziesiątkę, która była celem no cóż, myślę, że nowy sezon = nowe nadzieje
Odpowiedz cytując