Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5167
Stary 17.05.2010, 19:37
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1a2ec
Tak myślałam gdzie to dać i pomyślałam, że do działu humor się nadaje jak ulał. Stara sprawa, ale kładzie Ciesze się, że kieeedys tam postawiono u nas mimo wszystko an duet Skorża-Bednarz, a nie Urban-Trzeciak. Chociaż i tak Lewego się nie doczekaliśmy...


I coś z galerii meczowych, tak przeglądałam na naszej oficjalce...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Lechia/35867/
Ostatnio edytowane przez masterlag : 18.05.2010 o godz. 17:19.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując