http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1a2ec
Tak myślałam gdzie to dać i pomyślałam, że do działu humor się nadaje jak ulał.

Stara sprawa, ale kładzie

Ciesze się, że kieeedys tam postawiono u nas mimo wszystko an duet Skorża-Bednarz, a nie Urban-Trzeciak.
Chociaż i tak Lewego się nie doczekaliśmy...
I coś z galerii meczowych, tak przeglądałam na naszej oficjalce...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Lechia/35867/
