|
Przychylam się do opinii, że to bramkarze z tej samej, średniej półki. Rywalizacja może i będzie (to zawsze plus) ale co z tego skoro żaden z nich postępu sportowego już nie zrobi. Jak dla mnie to kolejny niskobudżetowy transfer - to zwykłe łatanie dziury, byle taniej a nie wylewanie nowego asfaltu czyt. zmiany jakościowej na pozycji bramkarza nie będzie.
|