Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16152
Stary 17.05.2010, 18:58
Pytanie do znawcy sieci internetowych.

Mam w domu liveboxa i do niego podłączony komputer przez USB i mam też drukarkęktóra jest zainstalowana na tym komputerze. A w drugim pokoju mam laptopa podłączonego przez wifi z liveboxem. I chcę tak zrobić abym mógł korzystać z drukarki bezprzewodowo na tym laptopie. Wiem, że trzeba drukarkę udostępnić czy jakoś tak ale nie mama pojęcia jak to zrobić. Na laptopie mam XP a komputer Windows 7. Wiem że takie coś jest możłiwe bo w pracy aż 10 komputerów do jednej drukarki jest podłączonych bezprzewodowo.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując