tormenthor napisał(a):

|
Onyszko prezentuje poziom Pawełka, więc cudów raczej nie ma co się po nim spodziewać, ale przynajmniej ma jaja i może się przydać w szatni.
|
Dwóch bramkarzy o zbliżonym poziomie rywalizujących o miejsce w składzie - to już jest duża pozytywna zmiana.