|
Przyjście Onyszki to było by coś.Rewelacyjny to on nie będzie bo latka lecą ale powinien zapewnić względny spokój w bramce.
Te jego rodzinne perypetie powodują spory niesmak ale w ogóle go nie broniąc, myślę że tam nie doszło do jakiś dużych patologii bo na bank nie skończyło by się na miesiącu kary.
|