Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22818
Stary 17.05.2010, 18:51
Przyjście Onyszki to było by coś.Rewelacyjny to on nie będzie bo latka lecą ale powinien zapewnić względny spokój w bramce.
Te jego rodzinne perypetie powodują spory niesmak ale w ogóle go nie broniąc, myślę że tam nie doszło do jakiś dużych patologii bo na bank nie skończyło by się na miesiącu kary.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując