Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 17.05.2010, 18:01
Psychologiem to ma być trener a jak piłkarz ma jakiś problem to niech idzie na własną rękę do gabinetu psychologa jak swego czasu zrobił Franek.Nie róbmy z dorosłych facetów dzieci we mgle .
Odpowiedz cytując