http://fronda.pl/news/czytaj/co_powi..._o_katastrofie
Chyba to oznacza, że Bartoszewski powinien już przejść na emeryturę.
Co do prowokacji Palikota, to nie wydaję mi się, żeby ktokolwiek w PiSie się tym przejął, chyba, że zaproszą go do TVN24, to wtedy nieprzygotowany PiSowiec coś palnie i PO z racji braku pomysłu na kampanię będzie się tego trzymać do końca.