Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6966
Stary 17.05.2010, 17:32
Chyba już pora wycofać z linii frontu Bartoszewskiego, dla jego własnego dobra.

Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem co za badania zrobili.

Czy im wyszło, że ludzie czekają na taki język? Czy też mają nadzieję, że sprowokują PiS?

Ten pomysł Palikota z obśmiewaniem nowego wizerunku Kaczyńskiego jest dość inteligentny, ale sprawdzi się tylko, jeśli PiS i JK się dadzą sprowokować.

Jeśli nie, to ludzie uwierzą w trwałą zmianę i PO polegnie od własnej broni.
Moim zdaniem próba grania na straszeniem PiS-em wynika bardziej z braku jakiejkolwiek merytorycznej alternatywy niż z przemyślanej strategii. Palikot wrócił, ale trzeba oddać mu jedno - na tle Bartoszewskiego, Niesiołowskiego czy Kutza wypada wyjątkowo blado.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2010 o godz. 17:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!