Wyświetl pojedynczy post
acab style
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 17.05.2010, 17:23
Czwarta edycja koszuleczek PATRIOCI już w sprzedaży !!! Oczywiście jak zwykle zajebista jakość, wysoka gramatura i nie zniszczalny nadruk, co może zapewne potwierdzić duża część użytkowników tego forum. DWA KOLORY !!! Na przodzie napis RZECZPOSPOLITA POLSKA, na tyle DEUS HONOR PATRIA w asyście ORZEŁKA.
Ogólnie koszulki prezentują się zajebiście, dodatkowa nowość to rozmiar XXL !!!

LINK : http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7794449






Odpowiedz cytując