szprotson napisał(a):

Onyszko na dniach ma podpisac kontrakt.
a co do Dawida Nowaka. Ja sie ciesze.
Fajnie miec w klubie wiecej niż 1 napastnika...
|
Chyba najwyższa pora sięgniąc po napastnika z naszej Ekstraklasy - 4 ostatnich sezonach nasz klub pozyskał 4 zagranicznych snajperów (Radovanovic, Dudu, Beto, Hristov), którzy strzelili łącznie 4 gole w lidze. Każdy był gorszy od poprzedniego, więc chyba najwyższa pora zrezygnować z tego typu eksperymentów i postawić na jakiegoś ligowca - zdrowy Nowak to poziom porównywalny do Brożka sprzed kontuzji, ewentualnie na pozyskanie Micanskiego też bym się nie obraził. O Sobiechu niestety nie mamy nawet co marzyć.