Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6961
Stary 17.05.2010, 16:53
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Niech przypomnę choćby wskazywanie w kampanii wyborczej ile osób zginęło w wypadkach samochodowych.
Nie, to nie była manipulacja, to był przykład kompletnego zbydlęcenia, które później znalazło ujście w osobach Niesiołowskiego, Bartoszewskiego i Palikota. Chociaż PO od początku dawało takie popisy, czego dowodem konferencja w hospicjum HG-W.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!