tofik napisał(a):

Heh już kiedyś pisałem w podobnym tonie, dostałem bana w nagrodę
|
No i oni tez dostali,dziwne,że krytyka Małeckiego jest niedozowolona jakby był Bogiem moderatorów. Piszę szczerze,bo nie lubię takich sytuacji,że po jednym piłkarzu się jeździ i jest spoko,a inni są nietykalni. Przecież wszyscy na tym forum chcą jak najlepiej dla Wisły,tak mi się wydaje przynajmniej
Wracając do tematu - brak charyzmatycznego lidera to jeden z głównych powodów wicemistrzostwa,wspomniany Małecki ma ku temu predyspozycje,niestety zapomina,że samym opierdzielaniem ludzi się nie zmotywuje. Może jak ochłonie stanie się drugim Kosowskim.
Druga przyczyna to niestety brak ambicji i mimo wszystko słabi piłkarze w kadrze. Żaden trener chyba by tego nie ogarnął. Potrzeba rewolucji, ale chyba przede wszystkim w zarządzie, myśleniu Cupiała i mentalności grajków. Ale czy to ostatnie jest możliwe oceńcie sami.
Tak czy siak - Kosa wróć!