|
Kiro gra u nas już rok ,a nie pół roku. Co by mu to dało,że w składzie byłoby paru innych Słoweńców ? Zawodnik się nie sprawdził i tyle,jest zbyt słaby by grać w Wiśle. Byłoby cudownie gdyby się go udało opchnąć po MŚ za jakieś dobre pieniądze. Nie chcę obrażać Andraża,ale w moim odczuciu nie potrafi nawet biegać,co tu dopiero mówić o dryblingach i dośrodkowaniach na pełnej prędkości.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|