Temat
:
Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
108
17.05.2010, 15:34
Napiszę szczerze.
Odwalcie się od Jopa!
Punkty gromadzi się od początku sezonu.
Odwalcie się od Legii.
Punkty gromadzi się od początku sezonu.
Odwalcie się od Lecha.
On tych punktów zgromadził najwięcej.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski