Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 17.05.2010, 15:34
Napiszę szczerze.
Odwalcie się od Jopa!
Punkty gromadzi się od początku sezonu.
Odwalcie się od Legii.
Punkty gromadzi się od początku sezonu.
Odwalcie się od Lecha.
On tych punktów zgromadził najwięcej.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując