|
Gratuluję Tym, którzy zajęli miejsca na podium!!!
Szczególne podziękowania dla RoS-a, który poprowadził Nam typera!!!
Dziękuję wszystkim Tym, którzy wytrwali w typowaniu do końca!!!
A ja zająłem zaszczytne miejsce w pierwszej pięćdziesiątce...i to mnie bardzo cieszy!!! Na prawdę dobra zabawa!!!
Czekamy jesieni Wiślaczki i Wiślacy!!! Z naszą WISEŁKĄ NA DOBRE I NA ZŁE!!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|