Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 17.05.2010, 14:47
Gratuluję Tym, którzy zajęli miejsca na podium!!!

Szczególne podziękowania dla RoS-a, który poprowadził Nam typera!!!

Dziękuję wszystkim Tym, którzy wytrwali w typowaniu do końca!!!

A ja zająłem zaszczytne miejsce w pierwszej pięćdziesiątce...i to mnie bardzo cieszy!!! Na prawdę dobra zabawa!!!

Czekamy jesieni Wiślaczki i Wiślacy!!! Z naszą WISEŁKĄ NA DOBRE I NA ZŁE!!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując