szczebrzeszcz napisał(a):

bo nie pewności ze któraś z dwóch partii nie wycofa się z tego, zwolennik wtedy traci
dwa: będziesz miał koalicje PSL-SLD... nawet z progiem 12% który byłby absurdalny, weszliby
|
To 10% dla partii, 15% dla koalicji. Albo zlikwidować możliwość koalicji wyborczych.