Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6958
Stary 17.05.2010, 14:38
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
bo nie pewności ze któraś z dwóch partii nie wycofa się z tego, zwolennik wtedy traci

dwa: będziesz miał koalicje PSL-SLD... nawet z progiem 12% który byłby absurdalny, weszliby
To 10% dla partii, 15% dla koalicji. Albo zlikwidować możliwość koalicji wyborczych.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa