Zbychu napisał(a):

Sędzio moge wiedzieć z jakiego źródła pochodzi Twój obrazek? 
A co do PiS i PO - oczywiście że liczą się tylko te dwie partie,bo reszta jest skutecznie blokowana,przez media,przez dofinansowanie z budżetu...
A gdy już jest okazja do debat to Komorowski z Kaczyńskim chowają głowy w piasek aby przypadkiem nie stracić uprzywilejowanej pozycji.A interes Polski? Tu się interes partyjny bardziej liczy.
|
Uzupełniłem źródło.
----
Ja jestem od dawna zwolennikiem marginalizacji wszystkich pozostałych partii. Nie mam pojęcia, dlaczego PO i PiS nie umówią się na podniesienie progu wyborczego do 8 albo 10 %.
Dlatego, że koalicje są złe, powodują, że można zwalać na koalicjanta własną nieudolność.
Kolejne wybory zwiększają pulę głosów rozdzielaną pomiędzy PO a PiS, co daje nadzieję, że w perspektywie kilku lat zniknie i PSL i SLD.