Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6956
Stary 17.05.2010, 13:42
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Sędzio moge wiedzieć z jakiego źródła pochodzi Twój obrazek?

A co do PiS i PO - oczywiście że liczą się tylko te dwie partie,bo reszta jest skutecznie blokowana,przez media,przez dofinansowanie z budżetu...

A gdy już jest okazja do debat to Komorowski z Kaczyńskim chowają głowy w piasek aby przypadkiem nie stracić uprzywilejowanej pozycji.A interes Polski? Tu się interes partyjny bardziej liczy.
Uzupełniłem źródło.

----

Ja jestem od dawna zwolennikiem marginalizacji wszystkich pozostałych partii. Nie mam pojęcia, dlaczego PO i PiS nie umówią się na podniesienie progu wyborczego do 8 albo 10 %.

Dlatego, że koalicje są złe, powodują, że można zwalać na koalicjanta własną nieudolność.

Kolejne wybory zwiększają pulę głosów rozdzielaną pomiędzy PO a PiS, co daje nadzieję, że w perspektywie kilku lat zniknie i PSL i SLD.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa