spinna napisał(a):

relacja wideo z meczu nowej sekcji Wisły Kraków.
http://kiks.tv/2010/05/test-zdany-ale-bez-rewelacji/
KIKS.tv zapowiada, ze regularnie będa pokazywac Krakbet i Kupczyka więc od września chyba warto zaglądać.
Dobry szybki mecz, brakło nam skuteczności bo powinniśmy ten mecz wygrać różnicą 2-3 goli.
|
Trzy posty i trzy linki do kiks.tv

Nie żebym się czepiał, ale może lepiej już pisać "zapowiadamy, że regularnie będziemy"
