Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.05.2010, 13:36
spinna napisał(a):Wyświetl post
relacja wideo z meczu nowej sekcji Wisły Kraków.

http://kiks.tv/2010/05/test-zdany-ale-bez-rewelacji/

KIKS.tv zapowiada, ze regularnie będa pokazywac Krakbet i Kupczyka więc od września chyba warto zaglądać.

Dobry szybki mecz, brakło nam skuteczności bo powinniśmy ten mecz wygrać różnicą 2-3 goli.
Trzy posty i trzy linki do kiks.tv Nie żebym się czepiał, ale może lepiej już pisać "zapowiadamy, że regularnie będziemy"
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując