Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22794
Stary 17.05.2010, 12:35
Maćko napisał(a):Wyświetl post
A ja odnoszę wrażenie, że połowa nawet nie wie o czym pieprzy.
Bogdan Basałaj NIE RÓWNA SIĘ Januszowi...
Przepraszam cię bardzo ale co to za rożnica
B.Basałaj już działał w Wiśle kilka lat na ważnych stanowiskach( prezes, viceprezes itd)
CZy doczekaliśmy sie wtedy chociaż prób rozwiązania problemów:
- akademii piłkarskiej ?
- bazy treningowej ?
- budowy profesjonalnego skautingu ?
- struktury /hierarchi sponsorskiej z prawdziwe zdarzenia ?
- jakis zakrojonych na szeroką skalę działan marketingowych ?

B. Basałaj jest dyrektorem zarządzającym spółki Ekstraklasa
która to nie może od 2 lat znaleźć sponsora dla ligi
a jedyne co jej wychodzi to wlepianie kar klubom za jakieś piramidalne bzdury

To jest wciaż stara gwardia działaczy a nie Menedżer z prawdziwego zdarzenia,
figurant Cupiała a nie człowiek , który będzie potrafił w miarę samodzielnie zarządzać Wisłą
Odpowiedz cytując