|
Nie sądzę, byśmy mieli jakiekolwiek większe pieniądze na transfery. Najwyżej jakieś resztki po sprzedaży Marcelo, może więcej pieniędzy jeśli sprzedadzą też Brożka, ew. Junior Diaz.
Potrzebny nam jest bramkarz, obrońca (w przypadku sprzedaży Marcelo) i napastnik. O ile na pozycję bramkarza kandydat jest, i to przyzwoity, o tyle nie sądzę, byśmy łatwo znaleźli obrońcę klasy Marcelo, i dobrego napastnika. Jedyny, który mi przychodzi do głowy to Micański.
No i trzeba pamiętać, że musimy wykupić Alvareza. Nie wiadomo czy zostanie Ba, może być problem z wysokością kontraktu.
----
Zgadzam się, że brak jest długofalowego podejścia.
Jednak musimy pamiętać, że ten model, który Wisła przez ostatnie lata praktykowała, dał nam 7 mistrzostw w ciągu 10 lat, więcej niż Wisła zdobyła w dotychczasowej swej historii.
Niewiele brakowało, by było 8 mistrzostwo, tylko nieco poprawnego sędziowania w przedostatniej kolejce. Trzeba też pamiętać, że ten sezon był specyficzny, wszystkie mecze graliśmy na wyjeździe.
To, że ten model może przestać się sprawdzać w ciągu najbliższych lat, to inna sprawa. Ale nie możemy pewnych zaniedbań, który być może będą miały przełożenie na przyszłość przedkładać nad hegemonię Wisły w ostatniej dekadzie, którą zawdzięczamy Cupiałowi.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 17.05.2010 o godz. 12:22.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|