Temat
:
Typer Sezon 2009/2010 - Generalka
Wyświetl pojedynczy post
MarekD303
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
46
17.05.2010, 11:47
Gratulacje dla zwycięzcy -ja_ka_- .Szczególne podziękowania dla RoS.Gratuluję wszystkim wytrwałości.Była niezła zabawa i spore emocje.Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na nowy sezon.
MarekD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarekD303
Znajdź inne posty napisane przez MarekD303