Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6955
Stary 17.05.2010, 11:42
Przez takie wpisy o PO i PiS utwierdzacie inne osoby przeglądające ten temat w przekonaniu, że w wyborach należy głosować na Kaczyńskiego lub Komorowskiego.

http://legalizacja.wykop.pl/ramka/36...na-prezydenta/