Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22781
Stary 17.05.2010, 10:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kolejny fizycznie słaby kopacz ze skłonnością do kontuzji. Ale w obecnej sytuacji kiedy nie mamy w ogole napastnika gość wydaje się rozsądną opcją. Może Garguła dojdzie do pełnej dyspozycji i pierwszy raz od wielu lat będziemy grać z rozgrywającym! Choć bardzo byłbym zadowolony gdyby przyszedł ktoś mocny fizycznie,bo niedługo trzeba będzie uważac aby nie wiało w czasie meczu,bo nam ziwje pół składu,takie to chuchra. Fajnie by było jakby poza Marcelo ktoś mógł powalczyć o piłkę w powietrzu.
No dokładnie
Jak sobie pomyśle, że moglibyśmy na jakis ważny mecz wyjśc
z czwórka twardzieli w ofensywie tj: Kirm, Łobo, Nowak i Boguski...
Odpowiedz cytując