Onyszko w tym tygodniu mysle bedzie nasz i Kosa tez juz jest ponoc blizej powrotu niz dalej

a wracajac do Nowaka to mysle ze mozna go wyciagnac za niska sumke albowiem on juz za niedlugo bedzie wolnym zawodnikiem a przezywajacy klopoty finansowe Pge Belchatow chce cos na nim zarobic

a jesli Chodzi o Kielba to dzis jest juz na Badaniach medycznych w poznaniu takze on nie dla nas , moze to i lepiej ?