Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22779
Stary 17.05.2010, 10:20
Onyszko w tym tygodniu mysle bedzie nasz i Kosa tez juz jest ponoc blizej powrotu niz dalej a wracajac do Nowaka to mysle ze mozna go wyciagnac za niska sumke albowiem on juz za niedlugo bedzie wolnym zawodnikiem a przezywajacy klopoty finansowe Pge Belchatow chce cos na nim zarobic a jesli Chodzi o Kielba to dzis jest juz na Badaniach medycznych w poznaniu takze on nie dla nas , moze to i lepiej ?
Odpowiedz cytując