kolend napisał(a):

|
fajny z niego chłopak! i żonie potrafi *******nąć!
|
ale bramek głupich nie puszcza jak Pawełek a co robi Onyszko w domu to już mnie mało interesuje.
Niby Nowak jakby zdrowszy tej wiosny ale .....Uważam że nie warto ryzykowac jednak.Koszta leczenia potem też nie są małe