Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 17.05.2010, 08:19
[QUOTE=Kamyck1906;900523]Wrócę do tematu.



1.Otóż, moim zdaniem zawalanie winy na Jopa za utratę mistrzostwa jest frajerstwem. Ludzie (pomijając błąd sędziego w derbach(nieuznana bramka)), mieliśmy tyle akcji, że Wisła do tej feralnej 93 min powinna prowadzic co najmniej 3-0!! Jak można strzelić w poprzeczke z 5 m? Myśle, ze nawet ślepy by trafil.


No nie wiem. Widzieliście co kalou zrobił w finale pucharu Anglii? on z 2 metrów trafił w poprzeczkę
z innej beczki :
myślę ze kasperczak powinien zostać a jeśli ma być inny trener to tylko z zagranicy
w canal+ mówili coś że trenerem Wisły ma być Ulatowski i podobno chcą dalej ściągnąć szklanego nowaka
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 17.05.2010 o godz. 08:21.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując